KONST / Litografier / Färglitografi 15042117
nr 1504 2117
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Signerad, numrerad HC 1/30. Färglitografi. Bladets mått: 88x61 cm, yttermått inklusive ram: 97x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:22:37
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
21 nov
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson